Eğlenceli gerçek:

Yolun Açık Olsun 2022 İzle, Yolun Açık Olsun Netflix İzle, Yolun Açık Olsun Netflix Yapımı Türk Filmini İzle, Yolun Açık Olsun Filmini İzle, Yolun Açık Olsun Full HD Film İzle, Yolun Açık Olsun Engin Akyürek Filmini İzle, Yolun Açık Olsun Tolga Sarıtaş Filmini İzle, Başrolünde Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı yapımını ise Netflix’in üstlendiği filmde Yüzbaşı Salih, Asteğmen Kerim ile Dalyan’a doğru uzun ve soluksuz bir yola çıkar. Yüzbaşı Salih’in tek isteği Kerim’i büyük aşkı Elif’e kavuşturmaktır. Ancak bu yolculuk hiç beklenmedik şeylere ve geçmişle hesaplaşmasına yol açacaktır.

Yolun Acik Olsun

Director: Mehmet Ada Öztekin
Imdb:   6.8

Asteğmen Kerim ile birlikte Dalyan’a doğru yola çıkan Yüzbaşı Salih’in tek isteği, Kerim’in büyük aşkı Elif ile kavuşmasını sağlamaktır. Ancak bu amaçla çıktıkları yolculuk, onların geçmişle hesaplaşmalarına neden olur.

  • 2022
  • 1 u 59m
  • Drama

Cast:

Ses: Almanca,İngilizce,Avrupa İspanyolcası,Fransızca,Türkçe – Sesli Açıklama,Türkçe [Orijinal] Altyazılar: Almanca, İngilizce, İngilizce, Fransızca, Hollandaca, Türkçe Oyuncular: Engin Akyürek, Tolga Sarıtaş, Belfu Benian,  Öykü Naz Altay, Gökhan Soylu, Devrim Özder Akın , Özlem Çakar Yalçınkaya, Ebru Nil Aydın, Hasan Şahintürk, Serhan Onat

Official trailer:

Go Top