Güçlü Panel Sistemi

Her cihazdan kullanılabilir arayüz ile panelinize ulaşabilir, sorunsuz hizmet verebilirsiniz.

Yüksek Kazanç

Gelirinizi yükseltmek sizin elinizde. İş ortaklığı programı ile kazandığınız fırsatı kazanca çevirin.

Güvenilir Altyapı

Güvenilir altyapımız ile sistemimizde tüm sorun ve problemlerde anlık canlı destek hizmeti.

Ayrıcalıklarımız ile 8 yıldır IPTV sektörünün en iyisiyiz!

is Ortaklıgı (Bayilik) Sistemi Nedir?

Sana uygun olan paketi seç, hemen satın al!

Bayilik sistemi nasıl çalısır?

Yayın sektörü her gün sürekli büyüyen bir alan olmaya devam ediyor, kişiler kendi evlerine aldıkları yayınları misafirlerine ve arkadaşlarına anlatırken bazen neden ben bu işten para kazanmıyor diye düşündükleri oluyordur muhakkak. Bayilerimize verdiğimiz kar marjları ile hem ek gelir elde etmelerini sağlıyoruz hem de bu işi eğlenceli bir sisteme çeviriyoruz. Yayın hizmeti veya bayilik alırken dikkat etmeniz gereken unsurlar vardır. Uzun yıllar bu sektörde olduğumuz için bir çok olumsuz olaylarla karşı karşıya kalan müşteri gördük… Güvenilir yer ile çalısmak bu işin başlıca kuralıdır! Hizmet veren yayın firmaları çoğu zaman sistemlerini ve iletişimlerini kapatıp ortadan kaybolmaktadır ve farklı isimlerle sektörde yer almaya devam etmektedir.

Gurbetime iptv iş ortaklığı programına katılmak için aşağıda ki şartları karşılıyor olmanız gerekmektedir.

gurbetimeiptv Reseller nedir?

• gurbetimeiptv bayilik sistemi size özel açılan yönetim paneli üzerinden müşterilerinizi anlık olarak yönetebilme şansı tanımaktadır.

• Sınırsız test hakkıyla potansiyel müşterilerinize deneme yayınları açarak kalitemizi gösterebilir ve yayınlarımızı daha rahat insanlara ulaştırabilirsiniz.

• İş ortaklığımıza dahil olmak için ekstra ücret ödemek zorunda değilsiniz kredili sistemimiz olduğu için kaldığınız kredi kadar yayın açabilirsiniz! Bu sayede çok fazla sermaye ayırmadan ek bir kazanç kapısını aralamış olursunuz.

• % 100 – % 200 arasında kar marjı ile kendi işinizİ kurarak işinizin patronu olun!  Teknolojiye olan ilginiz karşılıksız kalmasın…

Go Top