zoom login free download zoom meeting app download for pc windows 10 - zoom meeting app download for pc windows 10 zoom cloud meeting download for windows free zoom cloud download cloud zoom v3.0 free download install zoom for all users of a computer - install zoom for all users of a computer zoom download for windows 10 64 bit - zoom download for windows 10 64 bit
0

Aliexpress üzerinden bir IPTV aboneliğim vardıuygun diye almistim. Beğendim ama daha iyi olabilirdi, bu yüzden daha fazla arayisa dustum ve buldum. Bular bulmaz 3 aylığına Gurbetime IPTV’ye abone oldum ve neredeyse mükemmel diyebilirim. Çoğu kanal FHD ve hatta birçok 4K kanal. Ama bunlar 25 fps, bu yüzden FHD/UHD kanallarına  fazla bakmaniza Tavsiye ediyorum. İstediğim tüm spor kanalları ve aynı zamanda o Aliexpress hesabından farklı olan ExpressVPN’deki VPN’imle mükemmel çalışıyor.

aldığım günden bugüne kadar çok memnunum. Neredeyse hiç donma veya geçici olarak çalışmayan kanal yok bulamadım. inşallah  ilerki günlerdeki güncellemeler ile sorun olmaz diye düşünüyorum. olmaz ise  üyeliğimi 1 seneliğine yenileyeceğim.

Share
Go Top